Skip to main content

Není víčko jako víčko

Víčko nemusí být jen pouhým uzávěrem láhve. Může být…

Ekologické

Nemusíte být zavaleni horou plastových lahví. Díky našemu inovativnímu víčku 3D SportTop vám stačí jediná láhev, kterou můžete používat opakovaně a jen na ní měnit nové uzávěry. V každém víčku najdete 3 pístky s koncentrátem, takže z něj namícháte dostatečné množství nápoje na celý den, ať už ho strávíte aktivně v terénu, v práci či ve škole.
1 láhev + libovolný počet víček = nevysychající pramen kvalitního pití

Variabilní

Máte chuť na šetrný energy drink Escalate, lahodný funkční nápoj pro každou příležitost ISOLINE.LIFE nebo zdravé pití pro děti Vitalík a Energína? Vystačíte si s jedinou lahví, na kterou pasují víčka obou našich šampionů na poli funkčních nápojů. Velikost lahve je čistě na Vás. Sedí Vám více 330, 375, 500 nebo 750 ml? Máte raději slabší nebo silnější nápoj? Intenzitu jednoduše změníte použitím 1, 2 nebo 3 dávek z víčka dohromady.

Pohodlné

Postačí vám jedna láhev, na níž můžete vystřídat libovolný počet víček a kdykoliv si namíchat nápoj podle své chuti či aktuální potřeby. Nebo dva. Nebo… kolik chcete. Jen přidáte pitnou nebo jemně perlivou vodu a z víčka si namícháte oblíbený drink přesně tak, jak to máte nejradši. Uzávěry skoro nic neváží, stejně jako prázdná láhev, takže s sebou nemusíte vláčet litry těžkých nápojů, jen abyste mohli dodržet zdravý pitný režim.

Úsporné pro vaši peněženku

Víčka s našimi nápoji zvládnete nakoupit levně ve zvýhodněných setech. Cena jednoho nápoje vás pak mile překvapí. Navíc díky zásobě oblíbených příchutí a zdravého povzbuzení bude pro vás hračka dodržet pitný režim pohodlně každý den.

Úspěšné u nás i ve světě

Naše víčko 3D SportTop se v mezinárodní konkurenci probojovalo do finále prestižní ceny InnoBev Award pro nejlepší inovace v oblasti nealkoholických nápojů. Také se stalo vítězem Sial Gold Innovation 2016 a v Číně získalo vítězství v celkové kategorii nejlepší inovace.

Jak si nápoj namícháte?

vypláchnout a naplnit vodou

zatlačíte pístek dolů, uvolníte koncentrát a zavřete krytku

lehce láhev zmáčknete (zhruba 5×)

důkladně protřepete

vypijete

Láhev po použití vypláchněte a můžete znovu použít.

Podívejte se
na video návod

Připojte se k našim zákazníkům již dnes! Objednejte si ISOline produkty a poznejte ten rozdíl!

Náš prodejní tým je připraven Vám pomoci a zodpovědět Vaše dotazy.

KRYJEME TI ZÁDA