Tomáš Bábek jede neskutečným tempem

By 16.3.2017 Novinky No Comments
helma_isoline

Náš ambasador Tomáš Bábek nám dělá radost. Nejenom, že svou helmu ozdobil logem ISOLINE, ale hlavně mu to neuvěřitelně šlape. K 1. místu v keirinu na mistrovství Evropy ve Francii přidal i triumf ve stejné disciplině  prvního dílu světového poháru ve skotském Glasgow. Ani ve druhém dílu seriálu v Nizozemsku nenašel v keirinu přemožitele. „Nemám slov, prožívám neuvěřitelné období mé kariéry. Ještě před několika lety po srážce s automobilem, kdy jsem bojoval o život, jsem nevěřil, že usednu znovu do sedla. A podařilo se to nad očekávání dobře,“ raduje se Tomáš ze svých úspěchů.

A jedeme dál… náš ambasador se právě připravuje s týmem v italském Montichiari na nadcházející mistrovství světa, konaného od 12. 4. v Hong-Kongu. Ambice má vysoké, chce zaútočit na medailové pozice v disciplninách keirin a kilometr. Následovat bude několika měsíční závodění v Japonsku, kam byl po jedácti letech pozván jako 3. Čech v historii.

Těší nás, že můžeme být u všeho s Tomášem a našimi drinky a doplňky stravy ho podporovat. „Bez vašeho PROTEIN DRIKU si už trénink nedokážu představit,“ dodává s úsměvem Tomáš.