Skip to main content
Novinky

Tomáš Bábek jede neskutečným tempem

By 16.3.2017No Comments

Náš ambasador Tomáš Bábek nám dělá radost. Nejenom, že svou helmu ozdobil logem ISOLINE, ale hlavně mu to neuvěřitelně šlape. K 1. místu v keirinu na mistrovství Evropy ve Francii přidal i triumf ve stejné disciplině  prvního dílu světového poháru ve skotském Glasgow. Ani ve druhém dílu seriálu v Nizozemsku nenašel v keirinu přemožitele. „Nemám slov, prožívám neuvěřitelné období mé kariéry. Ještě před několika lety po srážce s automobilem, kdy jsem bojoval o život, jsem nevěřil, že usednu znovu do sedla. A podařilo se to nad očekávání dobře,“ raduje se Tomáš ze svých úspěchů.

A jedeme dál… náš ambasador se právě připravuje s týmem v italském Montichiari na nadcházející mistrovství světa, konaného od 12. 4. v Hong-Kongu. Ambice má vysoké, chce zaútočit na medailové pozice v disciplninách keirin a kilometr. Následovat bude několika měsíční závodění v Japonsku, kam byl po jedácti letech pozván jako 3. Čech v historii.

Těší nás, že můžeme být u všeho s Tomášem a našimi drinky a doplňky stravy ho podporovat. „Bez vašeho PROTEIN DRIKU si už trénink nedokážu představit,“ dodává s úsměvem Tomáš.