Skip to main content
Novinky

R 48 – nápoj nesmrtelnosti

By 29.9.2017No Comments

R48Hudební svět a ISOLINE zažívá premiéru. Hlavní roli sehraje nový drink R48, který jsme „uvařili“ společně se skvělou pop-punkovou kapelou Rybičky 48.

Zadání od muzikantů bylo jasné. „Potřebujeme vytvořit pomocníka pro náročné koncertní šňůry, kdy jeden koncert následuje druhý, moc se toho nenaspí a alkoholu někdy bývá víc než dost,“ definoval požadavky frontman skupiny Rybičky 48 Kuba Ryba.

Naše odpověď je zde: unikátní drink, který v sobě spojuje jak kombinaci energie, síly super potravin, tak i přírodních extraktů, které pomáhají v boji s kocovinou. Drink R 48 jsme připravili ve dvou příchutích, červený grep a zelený citrón.

Příchuť RED GRAPEFRUIT obsahuje super potravinu Goji, která je bohatým antioxidantem, pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem, podporuje správnou funkci ledvin a právě jater, které při konzumaci alkoholu dostávají zabrat. Rakytník obsahuje velké množství vitamínu C a P, podporuje imunitu, pozitivně ovlivňuje činnost jater a slinivky. Guarana je známa hlavně pro své stimulační účinky, ale také zvyšuje výkonnost, podporuje koncentraci a zlepšuje náladu. Vláknina pomáhá při trávení a na rozdíl od alkoholu, který dehydratuje, má schopnost na sebe vázat vodu. Obsažené vitamíny přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání, podporují správnou funkci imunitního a nervového systému.

Varianta GREEN LEMON vyniká super potravinou Zelený ječmen, který napomáhá při detoxikaci organizmu, navrací organizmu zásadité prostředí a odstraňuje překyselení. Obsahuje aminokyseliny, jež jsou základními stavebními kameny bílkovin a jsou proto nezbytné pro vytváření buněk a opravu poškozených tkání. Ostatní blahodárné přísady se shodují s variantou RED GRAPEFRUIT.

Drinky R 48 si můžete objednat z pohodlí domova v našem eshopu ISOLINE a nebo vyrazit na některý z koncertů Rybiček 48, kde budou drinky v prodeji v jejich stánku.

Sledujte facebookové stránky Rybiček 48 a ISOLINE a neunikne vám nic ohledně tohoto nápoje nesmrtelnosti.