Skip to main content
Novinky

Dalibor Hájek: sledujte více složení sportovních nápojů a doplňků

By 3.5.201710 května, 2017No Comments

dalibor_hajek_reklamaReprezentant v kulturistice federace IFBB, profesionálni body builder, profi fitness trenér, kouč, ambasador ISOLINE… je toho celkem hodně, čemu se věnuješ. Jak to všechno zvládáš?

Je něco z toho výčtu tvoje srdeční záležitost?

Jakého úspěchu si nejvíce vážíš ve své dosavadní sportovní kariéře?

Podělíš se s námi o úspěchy v pracovním a třeba i v osobním životě?

Co tvoje fitness Hulk GYM, trávíš tam hodně času? Chodí za tebou klienti pro radu?

Nabídek od výrobců doplňků stravy si měl určitě mnoho. Proč právě ISOLINE?

Spolupracuješ s námi již skoro dva roky. Jak ISOLINE po té době vnímáš?

Který z produktů ISOLINE by si označil za svoji jedničku?

Vše se dá zvládnout,děláš li to s láskou a máš li svůj cíl. Sportovat jsem začal již ve 12 letech a od té doby v tom vlaku jedu, sport se stal mým životem, naučil mě urcitému stylu, který má svůj řad a disciplínu, která je podmíněná cílem a cestou k němu za předpokladu respektu a pokory. Všechno další je vlastně odvozeno od tohoto základu. Vším čím jsem prošel a naučil se, mám možnost předávat dál.

Sport je mojí srdeční záležitostí, vzít si něco do hlavy a jít za tím tak dlouho a urputně, až tam dojdu. Pro mne je významná cesta k cíli, ne jen samotný cíl. A tohle všechno dohromady je moje srdeční záležitost.

Jak už jsem zmínil, vážím si každé cesty ke všem cílům a to nejen sportovním. Vážím si každého vítězství a každá prohra mě motivovala k další cestě k novému cíli.

Donedávna byl můj pracovní život jen sport, od února 2016 jsem vytvořil svůj vlastní Gym. Byl to rok práce a starostí, které v podstatě přetrvávají. Ale vždy jsem snil o tom, mít svou vlastní posilovnu a přistupovat k ní stejně precizně jako ke svému sportu. Myslím, že se mi to povedlo a vytvořil jsem Gym podle svých představ. Tahle práce je přesně to co mě naplňuje a kde se cítím jako doma. A právě tady mohu své zkušenosti předat dál.
Můj osobní život je pak rodina, dům a běžné starosti.

Ano v Hulk Gymu trávím veškerý čas, kde se věnuji jak svému tréninku, chodu Gymu , tak svým klientům.

Ano zhruba před dvěma lety za mnou přišel pan Robert Mička majitel značky Isoline, který chtěl konzultovat výživu.

Hned hned ze začátku mne zaujala výroba produktů, tehdy velice základní, více méně pitný režim.
V dnešní jedovaté době, kdy už vůbec nevnímáme všechny jedy ve formách umělých sladidel a emulgátorů, které konzumují už i ti nejmenší, naše děti.
Isoline je v podstatě založen na bio produktu, bez jedovatých umělých sladidel a otřesných emulgátorů.
Měl jsem možnost nahlížet pod pokličku a vytvářet produkty podle vlastních zkušeností. Tohle vše mě oslovilo natolik, že jsem se pod tyto produkty podepsal a podílel se na jejich vývoji.
V současné době jsme vytvořili celou řadu profesionálních produktů s mojí tváří, které jsem naladil podle pohledu profesiolálního bodybuildera a nepoužívám nic jiného.
Mezi mé nejoblíbenější patří ty nejpoužívanější a to BCAA, GLUTAMIN, HYDROAMINO A HYDRO PROTEIN. Samozřejmě Isoline nabízí široký sortiment, který osloví všechny druhy sportů a to v té nejvyšší BIO kvalitě.

Je velmi těžké v dnešní době našlapaného trhu sportovní výživy různých světových značek prorazit. Ale zkuste více studovat jejich složení.