Skip to main content
Novinky

Michaela Kerlehová: kickbox je skvělý i pro ženy.

By 24.5.201727 května, 2017No Comments

misa_kerlehovaKdo je Michaela Kerlehová?
Profesionální zápasnice, reprezentantka ČR a současná česká jednička ve své váze. Sportu se věnuje celý život, kickboxu téměř deset let. V současné době se živí jako trenérka.
———————————————

Kdy proběhlo Tvoje první setkání s kickboxem? Byla to láska na první pohled?
Ano byla. Na trénink kickboxu jsem poprvé přišla asi před 10 lety a natolik mě nadchl, že jsem u něj zůstala do dnes.

Co na to rodiče, když si se rozhodla věnovat kickboxu?
Když jsem to doma tenkrát oznámila, tak rodiče padali do mdlob a ťukali si na čelo, že už jsem se úplně zbláznila. V současnosti mě však podporují a jezdí mi fandit na moje profesionální zápasy.

Myslíš, že kickbox je pro ženy fajn?
Určitě ano, minimálně je to skvělý způsob jak se odreagovat a upustit páru, nehledě na to, že napomůže ke zlepšení fyzické kondice a naučí základy sebeobrany. Což v dnešní době není úplně od věci.

Jak vypadá tvoje příprava v plné sezóně? Jenom trénink a závody nebo je čas i na něco jiného?
Během přípravy většinou „bydlím“ v tělocvičně, mimo svoje tréninky ještě vedu skupinové tréninky či jednotlivce, takže moc volného času nezbývá.

Zápasníci většinou před závodama dost drasticky snižují váhu kvůli hmotnostním kategoriím. Máš s tím také nějakou zkušenost?
Bohužel ano, protože strašně ráda jím a miluji sladký. Takže před závody to někdy bývá dost trápení. Před turnajem úplně vypustím sacharidy a bezprostředně před váhou (dva dny) téměř nejím. Maximálně nějakou zeleninu a odvodňuji – hodně se oblékám na trénink, chodím do sauny atd.

Co nějaký rituál před zápasem?
Žádný zvláštní rituál nemám, ale poslední dobou se mě na něj ptá dost lidí, tak asi budu muset nějaký zavést. Zatím si jenom podám ruku se svým trenérem, to mi navodí pocit jistoty, že je tam se mnou a jdu se porvat o vítězství. Nebo mě něčím vytočí a to je pak ještě větší motivace.  reklama1_kerlehova

Jaké bylo Tvé první setkání s ISOLINE?
ISOLINE jsem znala už dlouho, občas jsem si nápoje kupovala v obchodě. V loňském roce jsem se potkala s majitelem a domluvili jsme se na vzájemné spolupráci. Idea drinku schovaného ve víčku je skvělá, doposud jsem se s ničím podobným nesetkala. Plně mi vyhovuje, že mám rovnou připravené pití na trénink.

Jaké produkty ISOLINE používáš nejčastěji?
Nejčastěji užívám iontové nápoje, které jsou součástí všech mých tréninků. A také ujíždím na kokosových tyčinkách Energy bar, ty nemají chybu. Nyní zkouším i spalovač Carnitine a musím říct, že mi opravdu při shazování váhy funguje. Jsem z něj nadšená.

Na Instagramu máš fotku s našimi Superfoods, co na ně říkáš?
Co říkám na Superfoods? Jsou super! Používám je jak při tréninku, tak i během dne na zahnání žízně.

Úspěchy
10. Prosinec 2016 | Profesionální mistryně světa v K1 WASO
12. Červen 2016 | Mistryně ČR v K1
11. Červen 2016 | Mistryně ČR v Low-kicku
15. Duben 2016 | Profesionální mistryně Evropy WKN
1. Duben 2016 | Vítězka Czech openu v K1
25. Září 2015 | Mistryně ČR v K1
15. Listopad 2014 | Mistryně světa WKF v K1
12. Duben 2014 | Vítězka světového poháru v K1
30. Listopad 2013 | Mistryně Evropy WKF ve fullkontaktu