Skip to main content
Novinky

Ať je druhá devítka vaše!

By 18.4.2017No Comments

GOLF EnergyBooster – to je naše odpověď na časté dotazy golfistů, jaký nápoj je vhodný právě pro tento sport.

I když se to nezdá, golf je fyzicky, ale také psychicky náročný sport, kde musíte udržet koncentraci a být ve správné kondici po dobu 4-5 hodin. Tento specifický požadavek jsme konzultovali na Fakultě sportovních studií při Masarykově Univerzitě v Brně, přidali k tomu naše mnohaleté profesionální zkušenosti s výrobou sportovních drinků a doplňků stravy a výsledkem je nový produkt ISOLINE GOLF EnergyBooster.

K dispozici bude gofistům ve dvou provedeních, příchuť zeleného čaje s citrusem a černého čaje s red berry. Záměrně jsme zvolili tyto kombinace, jelikož budou příjemné ke konzumaci i nevychlazené, což se při golfu stává poměrně často.

Tento potravinový doplněk v podobě chutného nápoje je určen pro konzumaci mezi 9. – 12. jamkou s cílem udržet koncentraci a energii až do 18. závěrečné jamky. GOLF EnergyBooster doplní hráčům vitamíny a hořčík, který působí preventivně proti vzniku křečí . Organismus bude povzbuzen silnou dávkou kofeinu obsaženého v extraktu guarany a také novinkou mezi povzbuzujícími prostředky – extraktem schizandry. Vynikající účinky na udržení pozornosti a soustředění má poměrně vysoká dávka omega 3 nenasycených mastných kyselin – PUFA omega 3, které tento nápoj také obsahuje.

Věříme, že se GOLF EnergyBooster se stane přirozenou součástí Vašeho bagu. Využít můžete speciální startovací kolekci GOLF EnergyBooster s 30 víčky a k tomu 4 lahve s nápojem. K dostání v eshopu www.isoline.cz.