Co je Kickstarter    Více info o produktu    Chci objednat na Kickstarteru

kickstarter_logo

ESCALATE ve světové premiéře

3dsporttop_escalateJiž za několik dní spatří světlo světa náš nový energetický nápoj ESCALATE. Unikátní je nejenom svým složením, kdy neobsahuje žádné konzervanty a umělá barviva, ale především svým uzávěrem
3D SportTop.

Naprosto výjimečný uzávěr se třemi samostatnými komorami umožňuje dávkování koncentrátu postupně, s různou intenzitou, dle chuti a vašich potřeb. “Bude jen na vás zda si zvolíte 100, 200 či 300% energii ESCALATE,“ sdělil k novince Robert Mička, majitel společnosti ISOLINE.

Máte chuť si tento nápoj objednat mezi prvními na světě? Pak nesmíte promeškat naši kampaň na Kickstarter, jedné z největších crowdfundingových platforem na světě, která poběží od 21. listopadu od 18.00 hodin. Nejenom, že se stanete jedním z prvních světových držitelů ESCALATE, ale zároveň zakoupením podpoříte rozjezd našeho nového produktu.

Takže si do diáře nezapomeňte poznačit datum 21. 11. 18:00 hod., klikněte na Kickstarter a staňte se “prvními majiteli” ESCALATE.

Touto cestou si dovoluji poděkovat celému týmu ISOLINE za jejich skvělou práci a vytrvalost.
Dovolte mi, abych Vám všem srdečně poděkoval za případnou podporu naše dlouholetého úsilí uvést v život zcela mimořádný produkt.

Robert Mička